HAKKIMIZDA

Hakkımızda

2011 yılında Bilişim Teknolojileri sektöründe faaliyetlerine başlayan Melantis Bilişim Teknolojileri; uzman kadrosuyla Web&Tasarım, Yazılım ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Farklı bir çok sektöre liderlik eden markaların ihtiyaçlarını karşılamak üzere, 25 adet başarılı teknoloji çözüm projesini hayata geçirmiştir. Bunların içerisinde Call Center kurulumu, CRM & ERP yazılımları, içerik yönetim sistemi özelliklerine sahip Kurumsal veya Şahıs Web sayfalarının yazılımı ve yönetimi, Satış & Pazarlama & Call Center danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra departman yönetimi hizmetleri dikkat çekmektedir.

Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde teknolojinin tüm imkanlarını özenle kullanarak, garantili ve VIP hizmet anlayışını benimsemiş, bu ilkelerinden de asla vazgeçmemiştir.

Açık Teknoloji Politikası’nı geliştirmiş ve hayata geçirmiştir. Teknoloji firmalarının iletişim zayıflığını tespit etmiş ve müşterisine çözüm garantisi vermiştir.

Misyonumuz

Bilişim Teknolojileri ve Kurumsal Hizmetlerin miladını oluşturmak. Alışıla gelmiş hizmet anlayışlarının eskide kaldığı, yenilenip, hızlanmanın zorunlu olduğu sektör dinamiklerinin oluşturulmasında ve rekabet ortamının tetiklenmesinde rol alıp, müşterilerin hakları olan hizmeti almalarını sağlamak. Melantis’ten önce ve sonra sloganıyla, Melantis bir milattır bakış açısını benimseyerek yola çıkıp, yaşanılan yüzyılın ve yeni başlayan çağın hızına hizmet etmek.Ürün&hizmetlerimizin alımından veya kurulumundan sonra da müşterilerimizin yanında olup, ihtiyaç duyabilecekleri desteği sağlamak.

Vizyonumuz

En alt kadrosundan üst yönetimine kadar hepimiz teknolojiye inanıyor ve hakkı ile yaşanması gerektiği gerçeğini savunuyoruz. Bu fikir ve inanç doğrultusunda en şeffaf, en samimi, en hızlı ve en çözüm odaklı hizmetleri sunuyor ve daha fazlasını sunmayı hedefliyoruz. Yurt içi pazarın dışında, global pazar koşullarını benimseyerek ikisini harmanlayıp, farkındalığı arttırmayı ve bu ayrıcalığı müşterilerimiz ve sektörümüzle birlikte altın çağ olarak yaşamayı amaçlıyoruz.